Strona główna

Cennik

Cennik pobytu w Miłej Dolinie na Mazurach

Miła Dolina to bardzo kameralne i zaciszne miejsce na pograniczu Warmii i Mazur. Na 25 ha malowniczych łąk, pagórków, lasów i jezior stoi całoroczny Domek Pilota, w którym zamieszkać może 12 osób. W jego pobliżu znajduje się także sezonowy Domek Rybaka, w którym w okresie od maja do września może zamieszkać 6-8 osób. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o miłośnikach dzikiej przyrody ceniących sobie ciszę i spokój oraz bezpośredni kontakt z naturą, a także o tych, którzy lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zarezerwuj swój pobyt już dziś i spędź w Miłej Dolinie niezapomniane chwile!

DOMEK PILOTA
OD 2020

01.10- 27.04 

28.04- 30.09

Połowa domku bliźniaka
max. 6 os.
490 zł/ 1 doba
(min. 3 doby).
690 zł/doba
(w miesiącach lipiec- sierpień min. 6 noclegów)
Cały domek 
(dwie połowy)

max. 12 os.
980 zł/ 1 doba
(min. 3 doby)
1300 zł/ doba 
(w miesiącach lipiec- sierpień min. 6 noclegów)

DOMEK RYBAKA

OD 2020

01.10- 27.04 

28.04- 30.09

Cały domek dla max 6 os.  
490 zł/ 1 doba
(min. 3 doby)
690 zł/ doba (w miesiącach lipiec- sierpień min. 6 noclegów)

Uwaga:
- Pobyt to min. 3 noclegi, w miesiącach lipiec i sierpień pobyt min. 6 noclegów.
- Doba rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
- Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości całości pobytu na wskazany przez Gospodarzy Miłej Doliny numer rachunku bankowego.
- W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł za połowę domu i 500 zł za cały dom - płatna gotówką. Kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu po zdaniu domku i uregulowaniu wszelkich opłat  w tym za usługi dodatkowe.
- Przy dłużyszch pobytach zapraszamy do indywidualnego ustalenia ceny. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@miladolina.pl.
- Wpłata zadatku na poczet pobytu oznacza akceptację regulaminu Miłej Doliny oraz regulaminu naszych łowisk.
- Szanowni Goście - w poszanowaniu dla zwierząt zamieszkujących Miłą Dolinę (w tym także gatunków chronionych) uprzejmie prosimy o zostawianie swoich pupili (psów, kotów) w domu. Dziękujemy! 
- Od kwietnia do września br. na terenie Miłej Doliny mogą trwać prace związane z sadzeniem roślin, drzew, traw. Nieustannie dbamy o to, aby było to miejsce pełne zieleni, sprzyjające wypoczynkowi i przede wszystkim warte wspomnień.

Jako Gospodarze Miłej Doliny, bardzo cenimy współpracę z naszymi Gośćmi i jesteśmy bardzo wdzięczni za przestrzeganie obowiązującego u nas Regulaminu. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Miłej Dolinie był spokojny i bezpieczny. Dziękujemy za okazane zrozumienie!